O Firmie

Biuro Usługi Administracyjne- Biurowe-Rachunkowe Martyna Brzezina rozpoczęło swoja działalność w czerwcu 2015 roku. Naszym celem jest nieustanne podnoszenie kwalifikacji i jakości świadczonych usług. Cieszymy się dużym zaufaniem naszych klientów. 

Ofertę mojego biura adresuje do osób, które pragną skoncentrować się na dynamicznym rozwoju firmy i nie chcą tracić energii na "papierkową robotę". Ślęczenie nad rachunkami, fakturami i innymi dokumentami księgowymi . Obsługujemy firmy o zróżnicowanym zakresie działania tj. począwszy od firm produkcyjnych poprzez usługowe do handlowych włącznie. 

Obsługę firm prowadzę w oparciu o najnowsze, sprawdzone oprogramowanie gwarantujące poprawność i rzetelność dokonywanych rozliczeń oraz bezpieczeństwo przechowywania danych. W dowolnej chwili służymypomocą, oraz zapewniamy bezpieczeństwo i poufność informacji. Działalność biura objęta jest ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej. Oszczędzacie Państwo czas i środki finansowe, nie ponosicie kosztów zatrudnienia pracownika, wyposażenia stanowiska pracy , szkolenia, ewentualnych zwolnień lekarskich i urlopów. Płacicie Państwo za faktycznie wykonaną usługę. 

Biuro Usługi Administracyjne- Biurowe- Rachunkowe Martyna Brzezina obsługuje głównie klientów z województwa opolskiego, ale jesteśmy również otwarci na klientów z całego kraju, poprzez pracę na dokumentach przesłanych pocztą lub kurierem.

Odoo • Text and Image